Chambre à Paris 16ème arrondissement (Paris - 75016)

Tipe woonplek:

Studio

Tipe:

Hele huis

Gehuurde area:

9 m²

Akkommodasiekapasiteit:

1 persoon

Aantal kamers:

1

Verwysing:

383246

Huur en voorwaardes

540 € / maand

Tydsduur:

Van 1 maand

Borg:

1080 €

Beskrywing

Période de location souhaitée: juillet et août

Chambre indépendante située dans le 16ème arrondissement de Paris.

Elle est équipée d'une douche, d'une kitchenette, d'un lit mezzanine, d'une table discountable, d'une machine à laver top.

Les WC sont partagés sur le palier et la chambre est au 6ème étage sans ascenseur.

Outomatiese vertaling - Oorspronklike beskrywing

Akkommodasie

  • 1 Slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 1 WC

• Verbode aand
  • Absolute kalmte tussen 22:00 en 08:00.
  • Ongemagtigde paartjie

Ligging

Paris, Frankryk

  • Universiteite
  • Publieke vervoer
  • Winkels
  • Toeristiese plekke

Die presiese adres van die verblyf word eers gekommunikeer wanneer die bespreking bevestig is.

Advertensie verwyder

Hierdie advertensie is nie meer beskikbaar nie, maar jy kan voortgaan met jou soektog na nabygeleë advertensies

Ander verblyf wat jou dalk sal interesseer