Kolokasie Québec 247878Kolokasie Québec 247878Kolokasie Québec 247878Kolokasie Québec 247878Kolokasie Québec 247878Kolokasie Québec 247878Kolokasie Québec 247878Kolokasie Québec 247878Kolokasie Québec 247878Kolokasie Québec 247878Kolokasie Québec 247878
Bekyk 11 foto's photo count

Chambre À Louer À 10 Minutes À Pied De L'universitÉ Laval (Québec - G1V 2Y9)

Tipe woonplek:

Woonstel

Tipe:

Kolokasie

Gehuurde area:

115 vk tf

Akkommodasiekapasiteit:

1 persoon

Aantal kamers:

1

Verwysing:

247878

Beddens:

1 Enkelbed(de)

Huur en voorwaardes

376 € / maand

Tydsduur:

Van 1 maand

Skoonmaakfooi:

32 €

- Vir besprekings oor 45 dae, moet huur aan die einde van die maand eindig

Roomlala | Isabelle S.
Isabelle
Identiteit geverifieer Telefoon geverifieer

Woon in:

Quebec (Kanada)

Ouderdom:

56 jare

Gasheer sedert:

2017

Sien die beoordelings

Beskrywing

Gerenoveerde kamer 10 minute stap vanaf Cégep Ste-Foy en Université Laval

'n Gerenoveerde kamer is beskikbaar vir 'n student of intern in die helder semi-kelder van 'n privaat woning. Die plafonne is klankdig. Dit het 'n privaat ingang. Die eienaars woon in die woonstel hierbo. Tans woon twee vroulike en een manlike student daar. Die kamer het pas beskikbaar geword omdat die vorige student hul studieplanne verander het.

Ingesluit:
- Verhitting, elektrisiteit, warm water
- Meubels: bed met matras, beddegoed, laaikas, nagtafel, lessenaar, boekrak, spieël
- Onbeperkte internet
- Gratis wasgoedgeriewe

Om te deel:
- 'n Groot gemeenskaplike area
- Twee badkamers
- 'n Kombuis

Ons soek ernstige en respekvolle studente.

- Geen rook, geen vaping nie
- Geen troeteldiere toegelaat nie

Hierdie aanbod bied 'n geleentheid om in 'n helder en skoon omgewing te woon, naby alle geriewe en openbare vervoer geleë.

Outomatiese vertaling - Oorspronklike beskrywing

Huidige inwoner(e) van die akkommodasie

  • 3 inwoner(s)
  • Studente
  • Man of vrou

Ideale huurder

  • Van 17 tot 30 jaar

• Doen-dit-self skoonmaak
  • Absolute kalmte tussen 22:00 en 08:00.
  • Ongemagtigde paartjie

Ligging

Québec, Kanada

  • Universiteite
  • Publieke vervoer
  • Winkels

Die presiese adres van die verblyf word eers gekommunikeer wanneer die bespreking bevestig is.

Versoek om inligting

12 €/ nuit | 85 €/ week | 366 €/ maand
Minimum duur: 1 maand

Jy moet jou datums invoer vir jou versoek om gestuur te word!

Die datums wat ingevoer is is ongeldig!

Hierdie bespreking aanvaar slegs volle maande, die einddatum is geskuif.

Jy moet die onderwerp van jou versoek verskaf!

Jy moet jou geboortejaar invoer!

Jy moet jou situasie inlig!

Kontak Isabelle

Meld aan om jou versoek vir inligting te kan stuur.

Die advertensie wat jy probeer kontak is nie meer aktief nie, kontak asseblief ander advertensies.

Die huurbegindatum is verby.

Die huureinddatum is verby of is voor die huurbegindatum.

Die aantal mense wat gekies is, stem nie ooreen met die akkommodasiekapasiteit nie.

Die boodskap vir die verblyfverskaffer is leeg, verduidelik asseblief die redes vir jou verblyf.

Die aantal mense wat gekies is, is te hoog in vergelyking met die akkommodasiekapasiteit.

Die minimum duur in hierdie akkommodasie word nie gerespekteer nie. Verander asseblief jou datums.

Die maksimum tydsduur in hierdie verblyf word nie gerespekteer nie. Verander asseblief jou datums.

Neem asseblief kennis, jy kan nie 'n versoek op een van jou advertensies rig nie.

Jy het reeds onlangs hierdie gasheer gekontak. Probeer asseblief weer na 48 uur om hulle tyd te gee om te reageer.

Die verblyf is nie beskikbaar vir hierdie datums nie, jou versoek kan nie gestuur word nie. Verander jou datums of bekyk nou ander lyste.

Veilige betaling
Bystand 7j/7
Gratis kontak

Ander verblyf wat jou dalk sal interesseer

@fnaam@
472 € / maand