Hele Huis Meerbusch 261574Hele Huis Meerbusch 261574Hele Huis Meerbusch 261574Hele Huis Meerbusch 261574Hele Huis Meerbusch 261574Hele Huis Meerbusch 261574Hele Huis Meerbusch 261574Hele Huis Meerbusch 261574Hele Huis Meerbusch 261574Hele Huis Meerbusch 261574Hele Huis Meerbusch 261574
Bekyk 11 foto's photo count

Kleine Dachgeschosswohnung Zu Vermieten (Meerbusch - 40667)

Tipe woonplek:

Woonstel

Tipe:

Hele huis

Gehuurde area:

36 m²

Akkommodasiekapasiteit:

2 mense

Aantal kamers:

1

Verwysing:

261574

Beddens:

2 enkelbeddens

Huur en voorwaardes

900 € / maand

Tydsduur:

Tussen 1 maand en 12 maand

Borg:

1800 €

Prys per bykomende huurder (van 1):

10 €

Skoonmaakfooi:

90 €

- Vir besprekings oor 45 dae, moet huur aan die einde van die maand eindig

Roomlala | Maria L.
Maria
Identiteit geverifieer Telefoon geverifieer

Woon in:

Valencia (Spanje)

Ouderdom:

60 jare

Gasheer sedert:

2018

Beskrywing

Kleine Dachgeschosswohnung zu vermieten. Die Wohnung ist 39m2 gross und ist vor 9 Jahren renoviert worden. Es liegt in 3. Stock ohne Aufzug. Gemischt mobliert hell und freundlich, passend fuer 1-2 Personen Aufenthalt.
Wohnküche, Dusche, Washmaschine in Badenzimmer, TV, W-Lan, Fliessen, Zentral Heizung. Haltstelle Lang- Knierst, 10 minuten zu Fuss Entfernt. Sehr Gute Parkmöglichkeiten vor die Haustür.

Akkommodasie

  • 1 Slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 1 WC

Slaapkamer : 2 enkelbeddens

• Lughawe

Die presiese adres van die verblyf word eers gekommunikeer wanneer die bespreking bevestig is.

900 € / maand

Versoek om inligting

30 €/ nuit | 210 €/ week | 900 €/ maand
Tussen 1 maand En 12 maand

Jy moet jou datums invoer vir jou versoek om gestuur te word!

Die datums wat ingevoer is is ongeldig!